Walka , Kartki , Karny i PIERWSZE PUNKTY w Okręgówce !

Walka , Kartki , Karny i PIERWSZE PUNKTY  w Okręgówce !

Równo o 17 zabrzmiał pierwszy gwizdek w Ciechanowcu , zaczęło się od spokojnej gry przez pierwsze 20 minut było tzw 'Badanie Sił ' po fantastycznym zagraniu Emila Niemyjskiego przed szansą stanął Paweł Marcinkowski minimalnie przestrzelił  do przerwy 0:0 . Po zmianie stron przez pierwsze 10 minut gra była ospała ,  po faulu na pomocniku Gości został podyktowany faul przy polu karnym  wrzut piłki i GOOL ! Unia 0-1 Krypno mecz się otworzył na boisko wchodzą nowi zawodnicy  76 minuta zamieszanie w polu karnym faul na Kamilu Murawskim i Karny dla Unii do piłki podchodzi Rafał Murawski niestety przestrzelił . Tuż przed końcem z boiska zostaje wyrzucony zawodnik gości za drugą żółtą kartkę . Unia naciera długa piłka na skrzydło wrzutka GOOL ! Wspaniałe zachowanie napastnika , zdobywamy pierwsze punkty w sezonie i z nadzieją patrzymy na kolejne spotkania :)

Już w środę o 17.00 odbędzie się mecz z Promilem Białystok w ramach Pucharu Polski  :)