Walka , emocje i PIERWSZE ZWYCIĘSTWO !

Walka , emocje i PIERWSZE ZWYCIĘSTWO  !

Krótki opis spotkania ;

Zaczęło się spokojnie badanie sił żadna drużyna nie chciała popełnić błędu , rajd jednego z zawodników Korony i GOOL ! 0:1  długo nie musieliśmy czekać na wyrównanie bo już po 2 minutach nasz Kapitan Tomasz Sękal wykorzystuje błąd bramkarza i strzela na remis ,  rzut wolny goście wrzucają piłkę błąd obrony niestety samobój 1:2 przegrywamy do przerwy . Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani 46 minuta uderzenie Tomasza Sękala 2:2 ! Trener wprowadza trzech zawodników uderzenie Patryka Malca piłka odbita przez obrońcę gości trafia do Daniela Murawskiego który z 6 metrów pakuje futbolówkę do siatki 3:2 do końca spotkania Unia nacierała były jeszcze okazje ! Cieszymy się z pierwszych punktów w OKRĘGÓWCE !