Podsumowanie Rundy Jesiennej !

To już niestety koniec rundy jesiennej  , kończymy na 7 miejscu w tabeli z 20 pkt i stratą 5 do wicelidera z Czeremchy.Ograliśmy takie drużyny jak Hetman Białystok , Iskra Narew , Orlęta Czyżew , Korona Dobrzyniewo , Promil Białystok i Pasja Kleosin  zremisowaliśmy z Krypianką i Turem  lepszymi drużynami okazały się Husar Nurzec Rudnia Zabłudów LZS Narewka i Kolejarz Czeremcha . Nikt nie wierzył w ten zespół po porażce na początku w Zabłudowie 2:1  wszyscy oczekiwali walki o utrzymanie . Jednak praca , zaangażowanie i walka na boisku okazała się skuteczna i zamiast martwić się o ligowy byt jesteśmy w stawce która ma szansę na awans do IV ligi ! Dziękujemy wszystkim którzy się angażują w drużynę , kibicom . NIE DZIĘKUJEMY TYM KTÓRZY NA SIŁĘ PRÓBUJĄ ZNISZCZYĆ TĄ DRUŻYNĘ !

Spotykamy się na wiosnę

WALCZYĆ TRENOWAĆ NASZA UNIA MUSI PANOWAĆ !