Hetman Pokonany !

Innego scenariusza jak zwycięstwo Unii nikt nie brał pod uwagę i piłkarze od razu uspokoili denerwujących się kibiców w 20 minucie bramkarz Gości odbił piłkę przed pole karne a fantastycznym uderzeniem z woleja popisał się Paweł Marcinkowski ładując piłkę w samo okienko bramki ! Po chwili zamieszanie w polu karnym Piotr Kaczorowski uderza piłkę bramkarz odbija przed siebie a nasz kapitan Tomasz Sękal ładuje piłkę do pustej bramki ! Do szatni schodzimy z prowadzeniem 2:0  , 10 minut po przerwie goście strzelili kontaktową bramką ale do końca meczu nic się nie zmieniło. Wygrywamy 2:1 w ostatnim meczu na własnym boisku ! Sezon zakończymy pojedynkiem z LZS Narewką w następny weekend . WALCZYĆ TRENOWAĆ ! UNIA MUSI PANOWAĆ !